Kolczyki – Fruits

Ostatnie kilka, a nawet kilkanaście dni, przygotowywałam się do Międzynarodowej Giełdy Minerałów i Biżuterii więc nieco zaniedbałam bloga. W tym tygodniu obiecuję wszystko nadrobić, a ponieważ równocześnie przygotowuję nowe rzeczy – w najbliższym czasie będzie się dużo działo.
A jeszcze kilka słów o Targach. Pierwszy raz brałam udział w tego typu imprezie i jestem naprawdę zaskoczona tak wieloma pozytywnymi opiniami na temat biżuterii, którą robię. Było mnóstwo ciekawych rozmów, inspiracji, nowych pomysłów. Jestem zachwycona :-)
I mam teraz masę nowej pozytywnej energii do dalszej pracy, za co wszystkim, i tym, którzy na giełdzie wystawiali swoje cudne wyroby, i tym, którzy kupowali lub rozmawiali ze mną podczas targów – bardzo mocno dziękuję! :-)
A teraz kolczyki, które wykonałam na specjalne zamówienie, ręcznie od podstaw ze srebra pr. 999 i 930 (bigiel), częściowo oksydowane i mocno przetarte.Całości dopełniają pięknie mieniące się kryształki swarowskiego w nieco fantazyjnym splocie bigla.

I jeszcze poniżej odsłonięty motyw liści i owocków (srebro 999)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *