• Wrocław Fashion Meeting vol.4

  Wprawdzie ostatnio rzadziej aktualizuję bloga, ale to wcale nie znaczy, że nic się u mnie nie dzieje. Wręcz przeciwnie. I obiecuję, że się poprawię 🙂
  Już w pierwszy weekend czerwca zapraszam do czerwcowej stolicy mody, czyli na Wrocław Fashion Meeting, gdzie podczas zakupów od projektantów mody i pokazów ich kolekcji, rozmów ze stylistkami i ekspertami modowymi, będziecie mogli spotkać również mnie i, oczywiście, kupić biżuterię Lady Creatrix.

  A poniżej kilka zwiastunów bransoletek, które będzie można kupić już wkrótce we Wrocławiu. Kilka z nich  zostanie również wystawionych w sklepach i galeriach internetowych 🙂

  Na początek moja wariacja bardzo ostatnio modnych bransoletek z kuliście szlifowanych kamieni półszlachetnych. Oto delikatna, błękitna wersja z kamieni kwarcu niebiańskiego, uzupełniona srebrem 925 oraz perełkami i kryształkami swarovskiego.

  A poniżej fioletowe kule górskiego jadeitu

  I jeszcze jeden zwiastun: jedna z serii niezwykle delikatnych i uroczych bransoletek z drobnych kamieni cytrynu, oliwinu i fluorytu, srebra  próby 925 oraz perełek swarovskiego.

One Responseso far.

 1. Anonimowy pisze:

  PRZECUDNE !!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *