Bransoletki Earth & Sun

Ostatnio królowało u mnie srebro czy miedź, więc nadszedł czas na pokazanie kilku ostatnich tworów koralikowych. Tym razem bransoletki na planie koła w odcieniach ziemistego brązu i zieleni, słonecznej plamki w odcieniach wieczornego fioletu oraz delikatny kwiatowy róż otoczony zielenią. Czas na bransoletki Earth, Sun oraz kolejną odsłonę z serii Tea Time
Bransoletka Earth to kamień chryzokoli w intensywnym odcieniu zieleni, który otoczyłam koralikami toho. Elementy połączyłam kółkami w kolorze miedzi, dzięki czemu bransoletka dość luźno układa się na nadgarstku.
Bransoletka Earth
Bransoletka Sun to kamień karneolu i podkreślający jego barwę fiolet w idealnych odcieniach na zbliżające się lato. Średnica kółek jest nieco mniejsza niż w bransoletce powyżej, dzięki czemu bransoletka zyskała na delikatności.

 

Bransoletka Sun

 

I ostatnia bransoletka, z serii Tea Time, czyli masa perłowa otoczona japońskimi koralikami toho. Bransoletka jest dwustronna i każdy z elementów jest nieco inny. Na masie perłowej wyrysowane są piękne kwiaty peonii, a całość połączyłam koralikowymi tubami.
Bransoletka Tea Time green 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *