Ach te wspomnienia…

Z reguły zapominam o wszelkich rocznicach. Staram się pamiętać urodziny bliskich mi osób, ale już rocznica własnego  ślubu, stanowi dla mnie problem :) I pewnie dlatego dopiero przy własnych urodzinach zorientowałam się, że mój blog również miał swoje urodziny. Czwarte :)

I gdy zaczęłam go przeglądać uzmysłowiłam sobie, jak wiele się zmieniło, jak ja rozwinęłam swoje umiejętności, jak bardzo zmienił się mój styl :)

bransoletka+4.06.jpg

Od czego zaczęłam pare lat temu? Od zdjęć kilku projektów, które powstawały w pocie czoła, nierzadko wiele tygodni. Chciałam się wtedy przede wszystkim odstresować. Uczyłam się robić proste bransoletki, z których jedna potrafiła mi zająć kilka dni.

bransoletka+r%C3%B3%C5%BCowa+12.06.jpg

Korzystałam też z czyichś wzorów, jak indespiral Alety F. Baker

Bursztynowy+nefryt.jpg

Czy szukałam inspiracji poza Polską.

Loreen+2+9+08.jpg

Nauczyłam się wykonywać trójwymiarowe kolczyki czy bransoletki z koralików. Próbowałam odwzorowywać hafty czy zdjęcia. Ale to nadal nie było to.

Bransoletki Kwiaty Polskie

Spędzałam więc noce nad haftem koralikowym, czy odkrywając tajniki sutaszu.

Wonderland+30+12.jpg

Ale tak naprawę, nie potrafię zliczyć godzin, które spędziłam nad pracą ze srebrem czy miedzią. Od poranionych palców, zwątpienia, nocnego buszowania w internecie i książkach w poszukiwaniu rozwiązań technicznych, od nieprzespanych nocy, gdy zawzięcie pracowałam nie mogąc przestać póki nie skończę…

Kolczyki Fruits - ręcznie formowane srebro

Kolczyki Les Reves2

I nawet mi przez myśl nie przeszło, że po 4 latach będę potrafiła tak wiele, a jeszcze więcej będę się chciała jeszcze nauczyć i dopracować. I że tym razem wreszcie znalazłam coś, co faktycznie mnie fascynuje :)

Naszyjnik posrebrzana kostka

Urodziny, jak Nowy Rok, zmuszają do podsumowań. I dzięki temu, nadają kierunek naszym kolejnym działaniom.

Wszystkiego Najlepszego w spóźnione 4 urodziny bloga :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *