Parę słów o mnie

 

Moja przygoda z tworzeniem i projektowaniem biżuterii rozpoczęła się wiele lat temu. Już jako dziecko tworzyłam, rysowałam, tkałam, robiłam na drutach czy szydełkowałam. Jednak pierwsze poważne próby projektowania zaczęły się, gdy pracowałam w jednej z korporacji. Jasne dla mnie było, że o ubiorze stanowią nie tylko ubrania, ale przede wszystkim dodatki. To one sprawiały, że strój stawał się wyrazisty, przekazywał pewną historię, wskazywał styl i charakter. Postanowiłam stworzyć je sama, według własnego pomysłu. Zachwyciła mnie praca z metalem oraz kamieniami szlachetnymi i naturalnymi.

I tak, na początku powstał blog LadyC-blog.pl, później sklep i marka LadyC. Ukończyłam również podyplomowe studia z Projektowania Biżuterii na Akademii Sztuk Pięknych.

To, co inspiruje mnie najbardziej to roślinne, elfickie oraz secesyjne wzory, ażurowa i przestrzenna lekkość oraz biżuteria i sztuka średniowieczna i renesansowa. Fascynuje mnie również historia pięknych przedmiotów towarzyszących człowiekowi od czasów prehistorycznych, średniowiecznych czy renesansu. I te fascynacje widać w każdym projekcie i kolekcji LadyC.

LadyC to marka biżuterii dla kobiet szukających codziennej elegancji, to styl, to ponadczasowy design, to elegancja z odrobiną luzu. LadyC to biżuteria, która ma znaczenie.

Prócz kolekcji, w sklepie LadyC znajdziesz również niszowe pojedyncze egzemplarze z wyjątkowymi i niepowtarzalnymi kamieniami, a także krótkie serie biżuterii.

Możesz także zamówić własny indywidualny projekt według swojego pomysłu lub inspirując się moimi wcześniejszymi pracami (poznaj je tutaj)

 

Podoba Ci się? Polub mnie na facebook’u aby być na bieżąco.

Sprawdź tutaj, gdzie w najbliższym czasie można mnie spotkać 🙂

Jestem też na instagramie 😉

Masz jakieś pytania? Komentarze? Chętnie przeczytam i na nie odpowiem 🙂