Parę słów o mnie

Od kiedy pamiętam, miałam potrzebę tworzenia. Próbowałam malować, tkać, uczyłam się tworzenia bransoletek przyjaźni czy plecenia koralików. Teraz mieszam te wszystkie techniki, poszukuję nowych sposobów pokazania tego, co chciałabym wykonać czy stworzyć. Tworzenie biżuterii to sztuka, a jej noszenie to przyjemność, która zdobi i dodaje szyku. Pomaga wyrazić siebie i swoje emocje. I właśnie dlatego biżuteria i drobne dodatki najbardziej mnie zachwycają i skupiają całą moją uwagę. Niby tak drobny element ubioru, a potrafi zdominować i stać się najbliższą nam ozdobą.

Każdy mój projekt jest jedyny w swoim rodzaju, indywidualny, bo wykonany z nieustannej potrzeby poszukiwania elegancji i oryginalności. Lady Creatrix jewellery to biżuteria na co dzień ze szczyptą elegancji. To projekty niezwykłe i codzienne, każdy przygotowany z potrzeby serca i siły wyobraźni, według autorskich wzorów, nierzadko autorskich technik. Każdy stworzony po to, bo cieszył, zdobił, zwracał uwagę i zachwycał.

Co u mnie znajdziesz? Srebro art-clay i wire-wrapping, miedź, metaloplastykę, kamienie półszlachetne i naturalne, haft koralikowy i beading oraz autorskie pomysły, techniki, tutoriale. Ogranicza nas przecież tylko nasza wyobraźnia:)

Każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju, niezwykły, czasem zaskakujący i możliwe, że zupełnie inny od pozostałych. Czemu? Bo nie boję się wyzwań, lubię się zmieniać, dostosowuje się do Ciebie i Twoich potrzeb. I chętnie usłyszę, co Ty masz do powiedzenia w komentarzach i mailach do mnie.

Gdzie mnie znajdziesz?